Villit Ravit 17.07.2015

Järjestäjä: Repolan Ravitalli
Lähtöön rajattomasti hevosia / talli.
Sama ohjastaja vain yhdellä hevosella lähdössä, ohjastajaa ei ole pakko merkitä.
Nuoret omiin lähtöihin.
Arvonnan suorittaa ja ajat jakelee raviarvontakone.

Osallistuminen:
Sähköpostiin: rtrepola(a)luukku.com
Otsikoksi: Ravit 17.7.
Muodossa: 5v o Polle Polletus / ohjastaja (SeuRa) 30,2ake --

Laitathan hevoset osallistumiseen aikajärjestyksessä hitaimmasta nopeimpaan, kiitos!

LÄHDÖT

Lähtö 1. Ryhmäajo 2100m, lämminverisille : 2-vuotiaat
Lähtö 2. Ryhmäajo 2100m, kylmäverisille: 3-vuotiaat
Lähtö 3. Ryhmäajo 1609m, lämminverisille : avoin
Lähtö 4. Ryhmäajo 1609m, kylmäverisille : avoin

 

LÄHTÖLISTAT / TULOKSET:

 Lähtö 1. Ryhmäajo 2100m, lämminverisille : 2-vuotiaat
P: 2 000v€ - 1 500v€ - 1 000v€ - 500v€ - (300v€) 
1. 2v o Small Cash Snilli / Rita (Team Ninitra) ilm. kl -- 01.20,2ake - 2 000v€
2. 2v t Silly Kid / Orvo (Repola) 19,9ke -- 01.20,2ake - 1 500v€
3. 2v o Don Juan V.R / Nette (VAL) 22,0 -- 01.21,2ake - 1 000v€
4. 2vo Édouard Gue / Mikko (VAL) 20,9 -- 01.21,4ake x - 500v€
5. 2v o IR Fury / Gunborg (Team Ninitra) ilm. kl -- 01.22,2ake - 300v€
6. 2v t Rhonda Foxy / Niilas (Repola) 20,1a -- 01.22,3ake
7. 2v t IR Sea Twisted / Hedda (Team Ninitra) ilm. kl -- 01.22,5ake
8. 2v o Manhattan Pomp / Urmas (Team Ninitra) ilm. kl -- 01.23,5ake x
2v o Wallertic V.R / Onttu (VAL) 21,4 -- HPL


 Lähtö 2. Ryhmäajo 2100m, kylmäverisille: 3-vuotiaat
P: 2 000v€ - 1 500v€ - 1 000v€ - 500v€ - (300v€) 
1. 3v t Pompeji Alma / Leopold (Team Ninitra) ilm. kl -- 01.35,6ake - 2 000v€
2. 3v o Duanin Valpuri / Taavi (HTC) 47,2ake -- 01.35,6ake xx - 1 500v€
3. 3v o Snillin Jojoniksi / Magnhild (Team Ninitra) ilm. kl -- 01.36,1ake 1 000v€
4. 3v o Pikku-Igor / Miranda (Repola) 34,5ke -- 01.37,4ake - 500v€
3v o K.H. Voittoputki / Fiona (HTC) 45,5ake - HLL


 Lähtö 3. Ryhmäajo 1609m, lämminverisille : avoin
P: 5 000v€ - 4 000v€ - 3 000v€ - 2 000v€ - (1 000v€) 

Sarja 1.
1. 4v t Rin Balance / Onttu (VAL) 16,4 -- 01.18,1aly xx - 5 000v€
2. 4v t Sweet Memories Snilli / Janne (VAL) 16,2 -- 01.18,2aly - 4 000v€ 
3. 3v o Madhatter Snilli / Otto (Repola) 18,5ake -- 01.18,3al - 3 000v€y 
4. 4v o Possibility V.R / Mikael (VAL) 16,3 -- 01.18,3aly - 2 000v€ 
5. 4v o Unmellow Yellow / Iisak (Repola) 16,6ake -- 01.19,3aly x - 1 000v€
6. 3v o Versailles Violet / Maksim (Team Ninitra) 19,2a -- 01.19,6aly
7. 3v o Cossack Foxy / Veijo (Repola) 16,3aly -- 01.20,4aly x
8. 4v t Ready To Runaway / Nette (VAL) 17,5 -- 01.20,4aly
9. 4v t Sweet Memories Snilli / Onttu (VAL) 18,0 -- 01.20,5aly
5v t My Charlotte / Mikko (VAL) 17,0 -- HLL

Sarja 2.
1. 5v t Indian Lily / Stella (Team Ninitra) 15,0a -- 01.15,3aly - 5 000v€
2. 4v t Big Red Upland / Arvo (Repola) 16,1aly -- 01.15,5aly - 4 000v€
3. 7v o We Call Gone / Ahti (Repola) 15,2ake -- 01.16,3aly - 3 000v€
4. 4v o Elegance V.R / Onttu (VAL) 16,0 -- 01.17,1aly - 2 000v€
5. 6v o Spirit Burn / Magnhild (Team Ninitra) 15,4a -- 01.17,3aly x - 1 000v€
6. 4v t Vineyard Foxy / Miro (Repola) 15,3ly -- 01.17,3aly - 1 000v€
7. 5v t Neon Disco / Mikko (VAL ) 16,2 -- 01.17,4aly
8. 4v t Harlequin Greene / Ebba (Team Ninitra) 14,9a -- 01.18,1aly
3v o Echoes of the Past / Ada (AG) 15,5aly -- K
4v t Tahiti Rain / Henni (Repola) 15,2a-- HPL
9v o Persian Blue / Terho (Team Ninitra) 15,1a -- HML(3)

Sarja 3.
1. 5v o Card Shark Burn / Henry (Repola) 12,4aly -- 01.13,1aly - 5 000v€
2. 7v o Lookin' At Lucky Ace / Kaj (Team Ninitra) 13,6a -- 01.13,6aly - 4 000v€
3. 6v t Soundwave / Valfrid (Team Ninitra) 13,1a -- 01.13,6aly - 3 000v€
4. 8v t Danielle Snilli / Santeri (Repola) 13,3ake -- 01.13,7aly xx - 2 000v€
5. 5v o Blackhawk Foxy / Veikka (Repola) 14,7aly -- 01.14,2aly - 1 000v€
6. 5v o Rattlesnake Foxy / Hannes (Repola) 14,5aly -- 01.14,2aly - 1 000v€
7. 7v t Sylvia York / Roland (Team Ninitra) 12,4a -- 01.14,9aly
8. 7v t Catnip Foxy / Risto (Repola) 14,0a -- 01.15,2aly x
9. 8v o Haitch A En Dee Ess O Em E / Onttu (VAL) 14,3 -- 01.16,4aly
10. 6v t Comedianne Dom / Nette (VAL) 14,3 -- 01.16,4aly
11. 7v o Wine Rush / Pamela (Team Ninitra) 12,2a -- 01.16,4aly 

Sarja 4.
1. 8v t Big Red / Viveka (Team Ninitra) 11,3a -- 01.12,5aly - 5 000v€
2. 9v o Call Me Idiot Duan / Mikael (VAL) 11,3 -- 01.13,3aly - 4 000v€
3. 8v t Applefroster Foxy / Sulo (Repola) 10,4aly -- 01.13,5aly - 3 000v€
4. 10v t Gwenda Burn / Mervi (Team Ninitra) 12,2a -- 01.13,6aly xx - 2 000v€
5. 7v o Syndicate Big Shot / Aino (Repola) 10,9aly -- 01.13,6aly - 1 000v€
6. 9v t Hellriser Holly / Asko (Repola) 10,1aly -- 01.14,2aly
7. 10v t Walma Win / Pekka (Team Ninitra) 11,6a -- 01.14,4aly
8. 11v o Touchstone My / Eemil (Repola) 11,0aly -- 01.15,3aly
9. 7v Butch Baby / Mikael (VAL) 11,1 -- 01.15,5aly 


 Lähtö 4. Ryhmäajo 1609m, kylmäverisille : avoin
P: 5 000v€ - 4 000v€ - 3 000v€ - 2 000v€ - (1 000v€) 

Sarja 1.
1. 5v t Maaninki / Niko (VAL) 29,0 -- 01.29,1aly - 5 000v€
2. 5v t Purnin Rupatelma / Stella (Team Ninitra) 29,5a -- 01.29,4aly x - 4 000v€
3. 8v o Tulensisu/ Onttu (VAL) 29,5 -- 01.29,4aly - 3 000v€
4. 4v o Savitonttu Ros / Niko (VAL) 34,3 -- 01.30,2aly - 2 000v€
5. 4v t Valtarian Pikkuvika / Mikael (VAL) 31,2 -- 01.30,3aly x - 1 000v€
6. 5v t Dean Kuutonna / Miisa (AG) 29,4ake -- 01.30,4aly
7. 4v t Simoran Lasilintu / Janne (VAL) 31,4 - 01.31,3aly x
8. 6v t AH Vauhtikiri / Nette (VAL) 30,0 -- 01.32,1aly
9. 6v t Harmiini I.F. / Risto (Repola) 30,1ake -- 01.32,6aly
5v o Woimakas / Hedda (Team Ninitra) 29,1 -- HLL

Sarja 2.
1. 4v o Repolan Hurmos / Jaana (Repola) 28,6a -- 01.27,2aly - 5 000v€
2. 5v o Valtarian Zorro / Mikael (VAL) 28,1 -- 01.27,6aly - 4 000v€
3. 4v t Dean Idänsinililja / Dea (AG) 28,9ake -- 01.28,0aly - 3 000v€
4. 5v o O.R. Kermakola / Leenu (Repola) 27,8a -- 01.28,5aly x - 2 000v€
5. 7v t Ikiaika I.F. / Onttu (VAL) 27,2 -- 01.28,6aly - 1 000v€
6. 5v o Egovei / Kaj (Team Ninitra) 26,8a -- 01.28,6aly
7. 4v t EP Joporiina / Henni (Repola) 28,4a -- 01.28,9aly
8. 4v t Valtarian Kubaani / Onttu (VAL) 28,4 -- 01.29,2aly
9. 6v t Valtarian Eleonora / Janne (VAL) 28,0 -- 01.29,4aly
5v t Samuelintytär / Valfrid (Team Ninitra) 27,5 -- K

Sarja 3.
1. 4v t EP Luonnos / Janne (VAL) 26,2 -- 01.26,5aly - 5 000v€
2. 7v o Purnin Kastor / Urmas (Team Ninitra) 26,4a -- 01.26,5aly 4 000v€
3. 5v t O.R. Charliina / Veijo (Repola) 25,3a -- 01.27,2aly - 3 000v€
4. 5v o Purnin Tosikeikari / Ebba (Team Ninitra) 25,2 -- 01.27,4aly - 2 000v€
5. 9v t Utu-Kuuratar / Nette (VAL) 25,3 -- 01.28,2aly - 1 000v€
6. 11v t Purnin Vasama / Rita (Team Ninitra) 25,8a -- 01.28,4aly
7. 9v o Kekan Saxon / Mikko (VAL) 25,6 -- 01.29,1aly
8. 10v o Carbonaran Neropatti / Roland (Team Ninitra) 25,2a -- 01.29,3aly x
9. 7v t Purnin Varjoviesti / Alfred (Team Ninitra) 26,6 -- 01.29,6aly
5v t Iki-Amalia / Mirka (Repola) 26,1a -- HML

Sarja 4.
1. 9v t Carbonaran Rallatus / Gunborg (Team Ninitra) 23,3a -- 01.23,5aly - 5 000v€
2. 5v o Repolan Amori / Irmeli (Repola) 24,6a -- 01.23,9aly - 4 000v€
3. 7v o Purnin Lenni / Aku (Repola) 23,9aly -- 01.24,2aly x - 3 000v€
4. 8v t Kekan Roihutar / Timo (Repola) 24,9a -- 01.24,5aly - 2 000v€
5. 7v t Vipinä / Mikko (VAL) 24,1-- 01.24,6aly - 1 000v€
6. 6v t Repolan Rosiina / Untamo (Repola) 24,2a -- 01.25,1aly xx
7. 11v o Camelot / Leena (Team Ninitra) 24,5a -- 01.25,3aly
8. 9v t Repolan Tähti-Utu / Martti (Repola) 24,5ake -- 01.25,3aly
5v o Valtarian Raipe / Onttu (VAL) 25,0 -- HPL

Sarja 5.
1. 8v o Repolan Vilivonka / Reino (Repola) 22,9ake -- 01.21,1aly - 5 000v€
2. 7v t Repolan Tariina / Peetu (Repola) 22,3aly -- 01.21,4aly - 4 000v€
3. 11v o Purnin Vaatimus / Marko (Team Ninitra) 22,1a -- 01.21,5aly x - 3 000v€
4. 11v o Repolan Varjo-Veli / Taavi (Repola) 20,1aly -- 01.22,1aly x - 2 000v€
5. 9v t Repolan Leisku / Asko (Repola) 22,9aly -- 01.22,3aly - 1 000v€
6. 9v o Tulituulen Tuiske / Henni (Repola) 21,6a -- 01.22,4aly
7. 10v t Koistilan Saro / Niko (VAL) 22,1 -- 01.24,2aly
8. 11v t Utukuu / Hertta (Team Ninitra) 22,3a -- 01.24,5aly
11v o Sirvan Kalotti / Nette (VAL) 22,1 -- K